logo Nowakowski Krówki Reklamowe
Żadzwoń do Twojego doradcy tel. 32 73 90 700
Witamy, na stronie producenta tradycyjnego polskiego przysmaku - krówki reklamowej mlecznej
reklamowe krówki     Witamy serdecznie na stronie czołowego producenta krówek który wyspecjalizował się w produkcji słodko¶ci na potrzeby reklamy.

Jeste¶my firm± rodzinn± założon± przez babcię Stefanię która to w latach zaczynała od gotowania dla rodziny i przyjaciół, jej krówki smak, zapach konsystencja robiły tak± furorę, że zaczęła wykorzystywać swój dar na skalę przemysłow±. Do lat... była to produkcja typowo cukiernicza dla cukierni, reklamowe krówki ciastkarni oraz małych sklepów natomiast od ponad 20 lat specjalizujemy się w dziedzinie - krówki reklamowe zarówno dla dużych jak i małych odbiorców.

Robimy to najlepiej jak potrafimy i efekty włożonego serca i pracy widzimy na codzień w u¶miechu naszych klientów

Zatrudniamy specjalistów zarówno takich gdzie ich atutem jest wiek i do¶wiadczenie jak i młod± kadrę która jest pełna energii i pasji a także ¶wieżych pomysłów. Jeżeli chciałby¶ doł±czyć do grona naszych zadowolonych klientów zapraszamy dalej w ....nasze słodkie zak±tki.


* Copyrights C www.krowki-reklamowe.com.pl 2015. All rights reserved.*
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów, zdjęć i logotypów bez pisemnej zgody Custom Colours zabronione.
Wsyzstkie logotypy wykorzytane na stronie sa własnościa firm które prezentuja.
Firma Custom Colours posiada pismena zgodę tych firm na wykorzystywanie ich logotypów do celów promocyjnych.
Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.